Widowiskowa historia Śpiącej Królewny w IMAX!

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd wzięła się zła Czarownica i dlaczego tak bardzo nienawidziła Śpiącej Królewny? Czy od zawsze była taką nikczemną osobą? Te wszystkie tajemnice rozwieje najnowsza produkcja Disneya, w której to właśnie wiedźma jest główną bohaterką. Zobaczcie genezę zła najsłynniejszej baśniowej czarownicy w wypełnionej efektami specjalnymi produkcji tylko w IMAX od 30 maja!

Mroczna historia wróżki

IMAX ma okazję przedstawić nowego-starego antybohatera znanej wszystkim bajki, który wprowadzi mroczny klimat i przerażające stwory na nasze gigantyczne ekrany. Maleficent to postać, która pierwszy raz pojawiła się w kreskówkach studia Disney. Zła czarownica, która chciała zabić Śpiącą Królewnę doczekała się wielu wersji w serialach (Once Upon a Time) i innych produkcjach kinowych lub telewizyjnych. Nigdy jednak nie została przedstawiona jako główny bohater historii i tym nowy obraz Roberta Stromberga niezwykle się wyróżnia. Produkcja to także rewelacyjne dzieło pod względem efektów specjalnych, których twórcą jest także sam reżyser. W IMAX będziecie mogli zobaczyć każdy detal przerażającej armii w krystalicznie czystym obrazie, a przestrzenny dźwięk odda w pełni realia fantastycznej batalii Czarownicy z ludźmi. To nie tylko geneza samej postaci Maleficent, ale także zupełnie nowe, świeże spojrzenie na znaną wszystkim baśń podniesione do rangi niesamowitego widowiska wizualnego. Poznajcie tę elektryzującą historię już 30 maja we wszystkich kinach IMAX!

Stara legenda?

Postacie w filmie Czarownica zostały specjalnie odtworzone na bazie ?disneyowskiej? wersji Śpiącej Królewny. Fabuła ma jednak trochę inny wydźwięk. Potężna wróżka w wyniku wielu przykrych wydarzeń stała się zgorzkniałą wiedźmą. W akcie zemsty rzuca klątwę na niewinną księżniczkę ? dowiadując się jednocześnie, że dziewczynka jest jedyną szansą na wprowadzenie pokoju w magicznej krainie. Czarownica będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję, która odbije się na jej magicznych zdolnościach.

Odmienna perspektywa

Tylko w kinach IMAX odkryjecie tajemnicę jednej z najsłynniejszych czarownic w historii baśni na największym kinowym ekranie! Poznajcie genezę zła, które opanowało Maleficent i pchnęło ją do przerażających czynów. W rolach głównych rewelacyjni: Angelina Jolie (Wanted), Sharlto Copley (Elysium) i Sam Riley (Control). Spojrzenie na historię Disneya z zupełnie innej perspektywy już od 30 maja w kinach IMAX.

Pokazy premierowe filmu Czarownica na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) od 30 maja. Film będzie można zobaczyć równieżwe wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D, także od 30 maja.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz