?Widok z mostu? z Markiem Strongiem 13 sierpnia po raz pierwszy w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu ?Widok z mostu? (?A View from the Bridge?). Sztukę w reżyserii Ivo van Hove?a w ramach cyklu ?Scena brytyjska na dużym ekranie? będzie można obejrzeć już 13 sierpnia w wybranych kinach sieci. W roli głównej zobaczymy Marka Stronga (?Sherlock Holmes?, ?W sieci kłamstw?, ?Gra tajemnic?).

O spektaklu:

Wielki dramaturg Arthur Miller, autor takich dzieł, jak ?Śmierć komiwojażera? i ?Czarownice z Salem?, po raz kolejny konfrontuje się z ?amerykańskim snem? ukazując ciemniejsze i brutalniejsze oblicze opowieści o szczęściu i karierze za ?wielką wodą?. Na miejscu włoscy emigranci stawali się w większości obywatelami drugiej kategorii, chwytającymi się najniżej płatnych zajęć i sfrustrowanymi pogonią już nie za wymykającymi się marzeniami o lepszym życiu, ale za przetrwaniem w ubogich dzielnicach, jak Brooklyn w latach 40-tych.

Eddie Carbone, doker z Brooklynu, zaprasza kuzynów z Sycylii do kraju wolności. Kiedy jeden z nich zakochuje się w jego pięknej siostrzenicy, emigranci odkrywają, że wolność ma swoją cenę. Zazdrość i brak zaufania Eddiego odsłania głęboki sekret, który prowadzi go ostatecznie do zdrady własnych przekonań i prawideł moralnych wyniesionych ze ?starego kraju?. Wizjoner Ivo van Hove reżyseruje tę niezwykłą adaptację tragedii Millera na scenie londyńskiego West Endu. W roli Eddiego Carbone występuje Mark Strong, znany z licznych hollywoodzkich produkcji, jak ?Gwiezdny pył?, ?W sieci kłamstw?, ?Sherlock Holmes?, ?Robin Hood?, czy ?Gra tajemnic?.

Przedstawienie z polskimi napisami. Czas trwania: 2 godziny 40 minut. + ok 5 minut materiałów autopromocyjnych Multikino. Przerwa: brak

Spektakl zobaczymy 13 sierpnia 2015 o godzinie 19:00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety: 35 zł ? normalny 30 zł ? ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego). 25 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz