Wesołych Świąt życzy Rags Cooper

Podczas świąt Bożego Narodzenia Cooperowie spotkają się jak zawsze w licznym gronie... i wszystko zaczyna się walić.

Charlotte (Diane Keaton) nie dogaduje się z siostrą (Marisa Tomei). Hank (Ed Helms) nie radzi sobie z niesforną córeczką. Bucky (Alan Arkin) woli spędzać czas z kelnerką Ruby (Amanda Seyfried).

A wszystko to obserwuje najwierniejszy i najbardziej wyrozumiały członek rodziny ? pies Rags.

W Ragsa wcielił się prawdziwy psi gwiazdor ? Bolt. Zagrał m.in. w reklamie Volkswagena prezentowanej podczas Superbowl, ?Nocy w Muzeum 3? oraz ?W ciemności. Star Trek?. Urodził się w parku dla zwierząt w japońskiej Osace w 2008 roku. Swoje imię zawdzięcza słynnemu sprinterowi, olimpijczykowi Usainowi Boltowi. Gdy był szczeniakiem, wszędzie biegał, jakby nie potrafił zatrzymać się w miejscu, zdradza Gary Mui, treser psiaka. Bolt jest pół bernardynem i pół owczarkiem australijskim. A że obie rasy są bardzo mocno ukierunkowane na wykonywanie zadań, praca na planie Kochajmy się od święta była dla Bolta wspaniałym doświadczeniem.

To Marlon Brando psich aktorów, zachwyca się Jesse Nelson, reżyserka filmu. Gdy tylko zobaczyłam Bolta, od razu wiedziałam, że będzie idealnym Ragsem! Jestem wielką miłośniczką psów. Te zwierzęta doceniają ludzi za to, kim ci są. Każdy z bohaterów filmu ukrywa coś przed innymi, ale Ragsa nikt nie jest w stanie przechytrzyć. Psiak widzi wszystkie wady i zalety swoich ludzkich gospodarzy, ale nie próbuje nikogo oceniać. Nie leży to w jego naturze, dodaje.

Wszyscy członkowie ekipy i obsady byli maksymalnie zaangażowani w pracę z Boltem. Pies bardzo zżył się z całą obsadą, nie było osoby, która nie podrapałaby go przyjaźnie za uchem. Jego ulubienicą była June Squibb wcielająca się w rolę cioci Fishy. Czuć było między nimi fantastyczną chemię na planie.

To naprawdę dobry pies i w 99.9% przypadków robi dokładnie to, o co go poproszę. Zdarza mu się również miewać kaprysy, w szczególności, jeśli chodzi o jedzenie. Na planie Kochajmy się od święta niecnie to wykorzystaliśmy, bo dzięki permanentnemu dokładaniu jedzenia, Bolt był w stanie wziąć udział w dwa razy większej liczbie ujęć, śmieje się treser. Jestem z niego bardzo dumny, dodaje Mui.

Wesołych Świąt życzy Rags aka Marlon Brando i zaprasza do kin już 4 grudnia.

"Kochajmy się od święta" premiera: 4 grudnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz