Weronika Rosati w dubbingu do „Gangu Wiewióra”

Rozpoczęły się nagrania dubbingu do filmu "Gang Wiewióra". Jako pierwsza do studia nagraniowego weszła Weronika Rosati, która wciela się w rolę seksownej Ilony. Animacja trafi do kin 4 lipca.

 

Aktorka ma już na swoim koncie pracę w dubbingu. Jak sama twierdzi bardzo lubi pracę przy tego typu produkcjach, ponieważ daje jej wiele satysfakcji. Dużym wyzwaniem dla aktora jest moment gdy całą swoją ekspresję trzeba wyrazić tylko głosem, nie można niczego dograć gestami czy miną. Weronika bez wahania użyczyła swojego głosu femme fatale Ilonie. Ilona do złudzenia przypomina mi moją ulubioną aktorkę z lat czterdziestych i pięćdziesiątych Lanę Turner, nie mogłam sobie wymarzyć lepszej roli.

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego ? nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz