Weronika Rosati debiutuje w komedii romantycznej

Weronika Rosati po raz pierwszy pokaże swój talent w komedii romantycznej w powstającym właśnie filmie ?Porady na zdrady? w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy hitów: ?Tylko mnie kochaj?, ?Dlaczego nie!?, ?Nigdy w życiu!? oraz ?Dzień dobry, kocham cię!?, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów. Aktorka wcieli się w postać Beaty - luksusowej żony Macieja, granego przez Mikołaja Roznerskiego (?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach?), która postanawia przetestować wierność swojego partnera.

PoradyNaZdrady_WeronikaRosati2_Foto_MagdaRzymanek_TomaszPaczkowski

Weronika Rosati kojarzona jest do tej pory z mocnym kinem. Widzowie pamiętają jej role w ?Pitbullu?, ?Obławie? i ?Czasie honoru?. Aktorka ma również na swoim koncie występy w zagranicznych produkcjach u boku takich gwiazd Hollywood jak Robert De Niro, Morgan Freeman i Michael Douglas w ?Last Vegas? czy w ?Twardzielach? z Alem Pacino i Christopherem Walkenem. Dzięki powstającej właśnie produkcji ?Porady na zdrady? w reżyserii Ryszarda Zatorskiego (?Nigdy w życiu!?, ?Dzień dobry, kocham Cię!?) aktorka będzie mogła zmierzyć się z popularnym w Polsce gatunkiem komedii romantycznej. Rosati wciela się w postać Beaty - luksusowej żona Macieja, granego przez Mikołaja Roznerskiego, która prowadzi salon kosmetyczny, uwielbia drogie ubrania, kubańską muzykę i? Latynosów. Podejrzewa swojego partnera o niewierność i postanawia skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się testowaniem lojalności w związkach. Jak przejdzie ten egzamin postać grana przez Roznerskiego?

Nowy film Ryszarda Zatorskiego twórcy komediowych hitów: ?Tylko mnie kochaj?, ?Dlaczego nie!?, ?Nigdy w życiu!? oraz ?Dzień dobry, kocham cię!?, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów! Produkcją ?Porad na zdrady? zajęli się specjaliści od przebojów: ?To nie tak jak myślisz, kotku? i ?Śniadanie do łóżka?. W rolach głównych występują Magdalena Lamparska (?Listy do M 2?, ?Kochaj?) i Anna Dereszowska (?Lejdis?, ?Dzień dobry, kocham cię!?). Aktorkom partneruje duet równie dobrany: Mikołaj Roznerski (?7 rzeczy, których nie wiecie o facetach?, ?Kochaj?) i Krzysztof Czeczot (?Pitbull. Nowe porządki?, ?Singielka?). W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i ? wszystkiego innego.

Porady na zdrady/fot.Magda Rzymanek/ Tomasz Paczkowski

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) ? coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę ?przeciwnika?, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny ? mimo podjętych postanowień ? znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu?

?Porady na zdrady? w kinach od 2 listopada

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz