Weronika Rosati bawi się w Las Vegas ze zdobywcami Oscarów!

Robert de Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman i Kevin Kline spędzają czas na wieczorze kawalerskim w Las Vegas. W tym doborowym towarzystwie pojawia się Weronika Rosati. Aktorka zagrała epizod we wchodzącym na polskie ekrany tej jesieni, filmie Last Vegas.

To nie pierwszy epizod Polki w hollywoodzkiej produkcji. Jednak tym razem gra u boku naprawdę gwiazdorskiej obsady. Każdy z towarzyszących jej na planie aktorów jest zdobywcą Oscara. Rosati wciela się w rolę kelnerki o imieniu Veronica. Miejmy nadzieję, że to kolejny krok do światowej kariery polskiej aktorki!

   

LAST VEGAS

PREMIERA: 22 LISTOPADA 2013

 

 

Niegrzeczna komedia z klasą i obsadą z najwyższej półki.

W pewnym wieku wolno Ci wszystko, ale czy wszyscy są na to gotowi?

 

Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Drżyj Las Vegas! Będzie się działo!

Zwiastun:

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz