Weekend pełen humoru na przedpremierach w Cinema City!

W najbliższy weekend Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy filmów, które rozbawią widzów do łez! Dla najmłodszych i fanów animacji sieć przygotowała seanse ?najnowszego dziecka? studia DreamWorks: "Jak wytresować smoka 2", a dla miłośników francuskiego humoru ? rewelacyjną komedię "Przychodzi facet do lekarza", w której hipochondria nabiera niezwykle humorystycznego charakteru.

Magiczny weekend w Cinema City czas zacząć! Podczas pokazów przedpremierowych dwóch genialnych produkcji ? Jak wytresować smoka 2 i Przychodzi facet do lekarza ? na widzów czeka moc efektów specjalnych, trzymająca w napięciu akcja, a także mnóstwo dobrego humoru. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Smocza opowieść

Przed bohaterami "Jak wytresować smoka 2" zupełnie nowe wyzwanie. W najnowszej części młodzi wojownicy odkrywają kolejne smocze tajemnice i przeżywają mnóstwo przygód. Na ich drodze pojawi się niespodziewanie mama Czkawki, która ? po zaginięciu ? cały czas szkoliła swoje umiejętności w panowaniu nad smokami. Niestety rodzinna sielanka nie może trwać zbyt długo. Przerwie ją potężny tyran, uzbrojony w armię krwiożerczych bestii.

Przedpremierowe pokazy filmu Jak wytresować smoka 2 odbędą się we wszystkich 31 kinach Cinema City w wersji 3D i 2D już 14, 15 i 19 czerwca. Regularne pokazy filmu od 20 czerwca.

Nieznośny pacjent

"Przychodzi facet do lekarza i?" mówi, że chce z nim mieszkać ? tak w skrócie rozpoczyna się nowa komedia twórców Jeszcze Dalej Niż Północ. Film opowiada o perypetiach mężczyzny, który cierpi na hipochondrię i zatruwa swoimi opiniami życie przyjaciela lekarza. Doktor spróbuje wyciągnąć głównego bohatera z jego ?choroby?, przy pomocy pięknej kobiety. Całości towarzyszy fala niespodziewanych zbiegów okoliczności oraz francuskiego humoru.

Przedpremierowe pokazy filmu Przychodzi facet do lekarza odbędą się 14 i 15 czerwca w wybranych kinach Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa Jurajska, Gdańsk Krewetka, Gliwice, Katowice Silesia, Kraków Bonarka, Kraków Kazimierz, Kraków Zakopianka, Lublin, Łódź Manufaktura, Poznań Kinepolis, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Arkadia, Warszawa Bemowo, Warszawa Janki, Warszawa Mokotów, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba, Wrocław Korona, Zielona Góra). Regularne pokazy filmu od 11 lipca.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz