„Weekend ostatniej szansy” po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl!

"Weekend ostatniej szansy" w reżyserii Rogera Michella i znakomitymi kreacjami Lindsey Duncan oraz Jima Broadbenta po raz pierwszy w Polsce na Cineman.pl

Już 28 października wśród absolutnych premier Super Premium VOD użytkownicy będą mogli obejrzeć "Weekend ostatniej szansy", entuzjastycznie przyjętą przez krytykę, przewrotną opowieść o przemijaniu uczuć i sensie miłości, w reżyserii Rogera Michella - twórcy niezapomnianego "Notting Hill". Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, jeszcze przed premierą DVD, tylko w ramach oferty Super Premium VOD.

"Weekend ostatniej szansy" w reżyserii Rogera Michella to momentami śmieszna, a momentami melancholijna, słodko-gorzka opowieść o przemijaniu uczuć. Reżyser przebojowego "Nottting Hill" tym razem akcję swojej opowieści umieszcza w Paryżu. Nick (Jim Broadbent) i Meg (Lindsay Duncan) przyjeżdżają do Paryża, aby świętować trzydziestą rocznicę swojego ślubu. Byli tu jako nowożeńcy, teraz pragną przypomnieć sobie dawne uczucia i miejsca gdzie narodziła się ich miłość. Już od początku sentymentalnej podróży z błahych powodów rodzą się wzajemne animozje będące pożywką do niekończących się sprzeczek. Na dodatek przypadkowo spotkany w Paryżu stary przyjaciel Nicka, Morgan (Jeff Goldblum), pisarz przygotowujący się do wydania najnowszej książki, nieświadomie podsyca napiętą atmosferę.

Do obsady "Weekendu ostatniej szansy" Rogerowi Mitchellowi udało się pozyskać znakomitych aktorów: Lindsey Duncan ("Pod słońcem Toskanii", "Czas na miłość"), Jima Broadbenta ("Atlas chmur", "Moulin Rouge") i nominowanego do Oscara Jeffa Goldbluma ("Mucha", "Park Jurajski", Dzień Niepodległości"). Film został doskonale przyjęty przez krytykę, a odtwórcy głównych ról zostali uhonorowani prestiżowymi nagrodami: Jim Broadbent za rolę Nicka otrzymał Srebrną Muszlę na Festiwalu w San Sebastian, a Lindsay Duncan otrzymała nagrodę British Independent Film, pokonując takie gwiazdy jak Scarlett Johansson czy Judi Dench.

Wkrótce już w listopadzie Cineman.pl udostępni kolejne megahity: "Transcendencja" z Johnnym Deppem i Morganem Freemanem, "Grace. Księżna Monako" z Nicole Kidman, "Frank" z doskonałą rolą Michaela Fassbendera. Inne listopadowe propozycje kina internetowego Cineman to "Paganini. Uczeń diabła", "W imię zasad", "Listonosz Pat i wielki świat", oraz dwa tytuły polskie: "Dżej Dżej" i "W ukryciu". W listopadzie Cineman.pl przygotował też nie lada gratkę dla miłośników dokumentu. "Szukając Vivian Meier" to opowieść o genialnej fotografce, której prace zyskały ogromne powodzenie i światowy rozgłos po śmierci artystki.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz