Weekend Mikołajkowy w kinie Helios!

Najlepsze filmy, słodkie upominki i liczne konkursy z super nagrodami ? to wszystko czeka na Widzów, którzy w dniach 6-7 grudnia odwiedzą kina ogólnopolskiej sieci Helios! Tegoroczne Mikołajki będą naprawdę wyjątkowe. Widzowie zostaną zabrani w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych dodatkowo czekać będą specjalne atrakcje i upominki, a cały Helios przemieni się w Kino Pełne Dzieci!

W mikołajkowym repertuarze Heliosa każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. W ten wyczekiwany przez wszystkich grudniowy weekend odbędzie się premiera filmu ?My Little Pony: Equestria Girls ? Rainbow Rocks? przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.

Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film ?LEGO: Przygoda?, a na najmłodszych Widzów czekać będzie specjalny seans ? Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek ?Parauszek i przyjaciele?. Co jest warte podkreślenia - na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w 3D ? ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę?. Komediowy nastrój dla całej rodziny zapewni historia opowiedziana w filmie ?Uwolnić Mikołaja?. Dodatkowo 6 i 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona ulubionego cyklu dzieci ? Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem wyświetlony zostanie film ?Scooby-Doo! Frankenstrachy?, po raz pierwszy na dużym ekranie.

Szczegółowe informacje o mikołajkowych atrakcjach Heliosa można znaleźć na stronie www.helios.pl/mikolajki. Zapraszamy do kin!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz