Weekend w HBO bez abonamentu!

W związku z premierą serialu Pakt program HBO zostanie odkodowany w weekend ? 7 i 8 listopada. Widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki nowych seriali HBO, najnowszy film dokumentalny HBO Europe ? Walka z szatanem oraz maraton Watahy. Odkodowany premierowy odcinek Paktu zostanie wyemitowany w niedzielę, 8 listopada o godz. 20.10 w HBO i HBO GO. Kolejne odcinki serialu Pakt w serwisie HBO GO będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć nowe filmy produkcji HBO oraz odcinki najnowszych seriali HBO. Wśród propozycji serialowych znajdą się pierwsze odcinki seriali Bliskość, Kto się odważy, Świat w opałach, Gracze oraz Pozostawieni II. W sobotę, 7 listopada o godz. 20.10 rozpocznie się maraton serialu Wataha. Oprócz seriali, widzowie będą mogli obejrzeć także film HBO Bessie z Queen Latifah w roli tytułowej oraz dwa tegoroczne filmy dokumentalne produkcji HBO Europe: Niepowstrzymani o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz Walka z szatanem - kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce.

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO - Pakt. Emisja zostanie poprzedzona materiałem specjalnym pokazującym kulisy powstawania serialu. Po pierwszym odcinku serialu Pakt pokazana zostanie baśń Piękna i bestia w filmowej aranżacji, w której główne role zagrali Léa Seydoux i Vincent Cassel. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się Wątpliwość z Meryl Streep, Philipem Seymourem Hoffmanem i Amy Adams, Koncert Eltona Johna w Las Vegas: Fortepian za milion dolarów i Wszyscy mają się dobrze z Robertem De Niro, Drew Barrymore i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć filmy Duszek oraz trzecią odsłonę filmu Mali Agenci.

W ramach kampanii promocyjnej HBO odkoduje program w weekend 7 i 8 listopada wraz z premierą pierwszego odcinka serialu Pakt w niedzielę o godz. 20.10 w HBO. Od 8 listopada pierwszy odcinek Paktu będzie dostępny w serwisie internetowym HBO GO (www.hbogo.pl) bez abonamentu.

Dodatkowo widzowie, którzy w dniach 8 ? 29 listopada zarejestrują się w HBO GO będą mogli przez 7 dni korzystać z pełnej oferty programowej serwisu bez opłat. W HBO GO kolejne odcinki serialu Pakt będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.

http://www.hbo.pl/odkodowanyweekendhbo/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz