?Wdechy 2014? Nominacje do nagród kulturalnych ?Gazety Co Jest Grane?

Redakcja ?Gazety Co Jest Grane? ogłosiła dziś nominacje do nagrody ?Wdechy 2014?. Już po raz 11 przyznane zostaną tytuły Człowieka, Miejsca i Wydarzenia Roku. Wysłane przez czytelników SMS-y zadecydują, o tym kto zwycięży w poszczególnych kategoriach i otrzyma nagrodę Publiczności. Głosowanie potrwa do 3 lutego br.

W tegorocznej edycji konkursu ?Wdechy? nominowani zostali: Człowiek roku 2014: Dorota Masłowska Agata Kulesza Michał Borkiewicz ?Borek? Jakub Żulczyk Tomasz Stańko Miejsce roku 2014: Muzeum Historii Żydów Polskich Pardon To Tu Bar Studio Plażowa Teatr Powszechny Wydarzenie roku 2014: Golgota Picnic Projekt Plac Defilad Warsaw Gallery Weekend Płyta ?Tylko? Pablopavo Kino w Trampkach i Kino Dzieci

Ideą plebiscytu jest wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych postaci i wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej w Warszawie. Nagrodami dla laureatów będą, podobnie jak w ubiegłych latach, deski surfingowe z nadrukowanymi komiksami autorstwa Przemka ?Trusta? Truścińskiego. Nagrodzeni zostaną także najaktywniejsi głosujący - do wygrania m.in. laptop, telefony, smartfony, tablety i wiele innych. Zasady głosowania i regulamin można znaleźć na www.wdechy.pl.

W dotychczasowych edycjach konkursu ?Wdechy? otrzymali m.in. Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Robert Więckiewicz, Strzępka i Demirski w Warszawie, Paweł Althamer, Warszawskie Spotkania Teatralne, Planete Doc Review, Krzysztof Warlikowski, redakcja ?Krytyki Politycznej?, Dotleniacz na Placu Grzybowskim, Maria Peszek, Muzeum Powstania Warszawskiego, Teatr Polonia Krystyny Jandy, Roman Gutek, klub Le Madame.

Żródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz