Co warto zobaczyć latem w kinie? Propozycje Multikina

22 czerwca rozpoczyna się kalendarzowe lato! Nareszcie piękna pogoda za oknami. W czasie wakacji w Multikinie będzie można zobaczyć aż 41 filmów premierowo i każdy z nich w najlepszych cenach.

Lato 2016 w kinie

W lipcu oraz w sierpniu warto odwiedzić Multikino. Premierę będzie miało aż 41 filmów, a wśród nich między innymi: ?BFG: Bardzo Fajny Gigant? w reżyserii Stevena Spielberga, pomysłowa i zaskakująca kontynuacja wielkiego kinowego przeboju z 2014 roku, czyli ?Iluzja 2?, kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę - ?Star Trek: w nieznane?, ?Jason Bourne? z Mattem Damonem w roli głównej, animacja ?Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie?, ?Legion samobójców? z Jaredem Leto oraz Willem Smithem w rolach głównych, animacja ?Mój przyjaciel smok? oraz ?Boska Florence? z Meryl Streep i Hugh Grantem.

Lato 2016 w kinie_Filmy_familijne_i_komedie

W ciągu tygodnia w kinach sieci Multikino i Silver Screen, we współpracy z partnerami, odbywają się: Multiponiedziałki, Poniedziałki z Coca-Cola, Wtorki z Somersby oraz Bueno Czwartki. Dzięki nim kinomani w całej Polsce mogą oglądać najlepsze produkcje filmowe w najkorzystniejszych cenach.

Szczegółowy repertuar można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz