„Warsaw by Night” – Iza Kuna zakochana w Warszawie! Premierowy plakat

 

Iza Kuna już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz ?Warsaw by Night?. Jej bohaterka Iga, kuratorka w muzeum, żyje w udanym związku z artystą (Leszek Lichota), lecz nie czuje się spełniona. ? Ma dobry dom, dobrą rodzinę, ciągle jednak za czymś jeszcze tęskni ? mówiła reżyserka. Kuna stwierdziła zaś: ? Iga jest kobietą nowoczesną, z dużym poczuciem humoru, ma swoje pragnienia, swoją miłość, ale i swoje tęsknoty. Czy na pewno dokonała właściwych wyborów? Czy czeka ją jeszcze coś innego? Nie chciałaby skrzywdzić kochającego ją męża, ale nie potrafi uwolnić się od poczucia, że coś jej umyka.

? Iga jest kobietą kochającą i kobietą zakochaną ? wyjaśniała aktorka. I dodawała: ? Mam swoją osobistą teorię na temat grania. Uważam, że postaci trzeba niejako poszukać w sobie; przeżycia, które mam za zadanie odtworzyć i odpowiednio przekształcić, byłyby trudne do zagrania bez bagażu osobistych życiowych doświadczeń. Aktorka zdradziła też, że woli postaci, które nie są ludźmi ze stali: ? W kinie chcę zobaczyć bohatera ze wszystkimi jego wahaniami i słabościami. Wolę słabość w kinie i w życiu. Jestem osobą, która boi się wszystkiego. Czasem ten lęk, ta trema, nagle znika. Ale rozbierane sceny są zawsze trudne, a tu miałam i takie do zagrania. Kuna była zadowolona, że akcja filmu jest osadzona w warszawskich realiach: ? Lubię, kiedy film opowiada nie tylko o bardzo konkretnie opisanych ludziach, ale i o konkretnym miejscu. Moja miłość do Warszawy jest trudna, kiedyś Warszawy po prostu nie lubiłam, dużo bliższa była mi Łódź. Ale jestem tu już ponad dwadzieścia lat. W efekcie pozostaję temu miastu wierna.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=2KV_ISWUHAY[/youtube]

Oto cztery kobiety, które mają własne zdanie na temat miłości i związków z mężczyznami. Mężatka Iga (Iza Kuna) wciąż głodna jest intensywnych doznań. Poszukiwania doprowadzą ją do spotkania ze skrajnie różnymi odcieniami miłości, których doświadczają współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej świat do góry nogami. Taką miłość odnalazła być może Renata (Marta Mazurek), poznająca miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski). Wszystkim bohaterkom towarzyszy kipiąca emocjami, nastrojowa Warszawa, która w jedną noc może zmienić całe ich życie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=WzrtpQIlYIg[/youtube]

?Warsaw by Night? w kinach od 6 lutego!

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz