?War Horse? – pokaz specjalny National Theatre Live

24 kwietnia o 20:00 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki ?War Horse?, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"War Horse" to szósty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Spektakl National Theatre oparty na powieści Michaela Mopurgo został przeniesiony na scenę dzięki scenariuszowi Nicka Stafforda. ?War Horse? pozwala publiczności odbyć niesamowitą podróż razem z młodym Albertem i jego wyjątkowym koniem, Joey?em, poprzez pola wiejskiego Devon, aż po okopy Francji podczas I wojny światowej. W połączeniu z porywającą muzyką, ten wzruszający dramat jest prawdziwym pokazem kreatywności. Jego fundament stanowią naturalnej wielkości kukły, zbudowane przez renomowaną Handspring Puppet Company z RPA, które przeistaczają się na scenie w galopujące, szarżujące, żyjące własnym życiem konie.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:

35zł ? bilet normalny

30zł ? bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)

25zł ? bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz