?War Horse? National Theatre Live po raz pierwszy w Multikinie!

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają 29 maja na specjalne pokazy scenicznej adaptacji słynnej powieści Micheala Morpurgo ?War Horse? (?Czas Wojny?) w reżyserii Nicka Stafforda.

National Theatre Live ponownie w Multikinie! 29 maja w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w specjalnych pokazach ?War Horse?. Sztuka oparta jest na powieści jednego z najpoczytniejszych brytyjskich pisarzy dziecięcych Michaela Morpurgo pt. ?War Horse" (?Czas Wojny?).

?War Horse? To wzruszająca opowieść o sile przyjaźni i miłości w świecie targanym piekłem wojny, gdy niewinność zostaje zderzona z przemocą. Sztuka Nicka Stafforda, za którą był nominowany do prestiżowej Laurence Olivier Award, urzeka magią teatru, imponuje realizatorskim rozmachem i scenicznymi rozwiązaniami. W spektaklu wykorzystano naturalnych rozmiarów figury zwierząt pochodzące ze słynącej ze znakomitej sztuki kukiełkowej Handspring Puppet Company.

Po wybuchu I Wojny Światowej, Joey, ukochany koń młodszego syna Alberta, zostaje sprzedany kawalerii i wysłany do Francji. Wkrótce dostaje się pod ogień wroga i los zsyła go na niezwykłą odyseję, służy obu stronom, aby w końcu znaleźć się na ziemi niczyjej. Albert nie może zapomnieć o Joey?m i będąc zbyt młodym, żeby zaciągnąć się do wojska, wyprawia się na niebezpieczną misję, aby go odnaleźć i sprowadzić do domu.

Pokaz w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

?War Horse? National Theatre Live zobaczymy w czwartek 29 maja o godzinie 18.00 w 13 kinach sieci Multikino. Zapraszamy do kin: Gdańsk,Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Bilety:

40 zł ? normalny

35 zł ? ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)

30 zł ? bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety grupowe u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (pon - pt, 9-17)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz