Walentynkowy Weekend do kin Helios!

Co łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Specjalny walentynkowy repertuar, romantyczna zabawa dla zakochanych oraz inne atrakcje w kinach ogólnopolskiej sieci Helios! Podczas Walentynkowego Weekendu na ekranach kin zagości miłość w wielu odmianach i każdy Widz z pewnością znajdzie coś dla siebie!

W najbardziej oczekiwanym tytule ostatnich miesięcy ?Pięćdziesiąt Twarzy Greya? Widzowie będą mogli poczuć, czym jest miłość zmysłowa. W ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego - filmie ?Ziarno Prawdy? będzie można zobaczyć, do czego może doprowadzić zabójcza miłość, a w kolejnym filmie twórców trylogii Matrix ? ?Jupiter: Intronizacja?, Widzowie odkryją miłość galaktyczną.

Każdy, kto odwiedzi kino sieci Helios w dniach 13 - 15 lutego i kupi bilet na dowolny film, otrzyma specjalną kartę, w której można wpisać filmowe wyznanie miłosne. Aby wziąć udział w konkursie trzeba będzie wrzucić tę kinową Walentynkę do specjalnie przygotowanych na tę okazję urn. Spośród wszystkich Walentynek wybrane zostaną te, które najpełniej zdaniem Jury wyrażają miłość do ukochanej osoby i... kina! A jest o co walczyć - nagrodą będzie specjalny, prywatny seans kinowy dla dwojga!

Ale to nie koniec atrakcji ? w kinach staną także ogromne grafiki z wizerunkami gwiazd filmowych. Podczas weekendu walentynkowego będzie można zrobić sobie zdjęcie z ukochaną osobą pod postacią? ikony kina! Na Widzów czekać będą Marilyn Monroe oraz Charlie Chaplin.

Szczegóły walentynkowego repertuaru dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz