W Walentynki rusza przedsprzedaż biletów do kin IMAX na najnowszy film Clinta Eastwooda „Snajper”!

Twórca takich hitów jak Gran Torino i Za wszelką cenę wraca w wielkim stylu w opowieści o wojnie i jej konsekwencjach. Clint Eastwood, laureat czterech Oskarów, za swój najnowszy film Snajper jest nominowany do nagród Akademii po raz kolejny! Tym razem jego produkcja zostanie pokazana w zupełnie nowej odsłonie ? na największych kinowych ekranach IMAX! przeżyj w IMAX niezwykle poruszającą opowieść o życiu najlepszego amerykańskiego snajpera w historii!

Od 20 lutego w kinach IMAX widzowie zmierzą się z najmroczniejszą wojskową historią od czasów Helikoptera w ogniu i Kompanii Braci. Nominowany do sześciu Oskarów film Snajper to elektryzująca historia człowieka, który przez swoje niesamowite umiejętności i oddanie, poświęcił własną psychikę i spokój ducha na rzecz żołnierskiego życia. W nowej produkcji Clinta Eastwooda (Gran Torino), odgrywający główną rolę Bradley Cooper (American Hustle) zmierzy się z bardzo trudnym zadaniem aktorskim. Grana przez niego postać Chrisa Kyle?a to esencja obrazu wojennego paradoksu. Najlepszy wśród swoich kolegów (Komando Foki ? oddział specjalny) snajper doczekał się wielu odznaczeń i zapracował na mnóstwo pochwał. Uratował setki ludzkich żyć na polu walki dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom strzeleckim. Potrafił z odległości prawie 2 km przewidzieć atak czy próbę zasadzki na amerykańskie oddziały i pozostając niewidzialnym likwidować zagrożenie. Niestety wojenne wspomnienia przylepiały się do jego psychiki niczym rzep. W kinach IMAX dzięki nieskazitelnie czystej jakości obrazu i dźwięku, kinomaniacy przeniosą się bezpośrednio do wszystkich misji snajpera, gdzie wstrzymają oddech przed każdym wystrzałem. Kina IMAX uruchamiają także specjalną przedsprzedaż biletów już 14 lutego.Snajper to jedna z najważniejszych produkcji tego roku i pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów kina z najwyższej półki. To trzeba przeżyć w IMAX!

Przedsprzedaż biletów na film Snajper w kinach IMAX rusza 14 lutego. Projekcje najnowszego filmu Clinta Eastwood?a na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 20 lutego w godzinach: 14:00, 19:20, 22:00. przeżyj w IMAX

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz