Walcz z Agentem 47 ramię w ramię w sali ŠKODA 4DX?!

28 sierpnia w salach ŠKODA 4DX? najpopularniejszy ?komputerowy? zabójca przyjmie najniebezpieczniejsze zlecenie w swojej karierze. "Hitman: Agent 47" to najnowsze spojrzenie na jedną z najsłynniejszych postaci gier komputerowych ? twórcą nowej adaptacji jest reżyser polskiego pochodzenia: Aleksander Bach, a produkcję wzmacniają fantastyczne efekty sal ŠKODA 4DX?!

"Hitman: Agent 47" to ekranizacja jednej z najgłośniejszych i najlepiej znanych gier akcji. Do najnowszej części wersji komputerowej tytułowego zabójcę dubbingował nawet Paweł Małaszyński. Hitman znany jest wszystkim miłośnikom tego typu rozrywki, a po poprzednich adaptacjach trafił także na ekrany kin. W salach ŠKODA 4DX? fani będą mogli poczuć powiew pocisków wystrzeliwanych ze słynnych pistoletów agenta 47. Fotele przeniosą oglądających do kokpitu helikoptera, którym zabójca będzie polował na swoich przeciwników, a efekty świetlne i zapachowe przeniosą miłośników bohatera w sam środek genialnie zrealizowanych pościgów samochodowych. Postać Hitmana jest także wyposażona (jak przystało na genetycznie modyfikowanego żołnierza) w umiejętności, które postawią go tuż obok największych kinowych superbohaterów. W główną rolę wcielił się znany z serialu Homeland Rupert Friend, który fantastycznie sprawdza się jako tytułowy zabójca, ale na planie wystąpią także: Emilio Rivera (Synowie Anarchii), Zachary Quinto (Star Trek) i Hannah Ware (Wstyd). Sieć kin Cinema City zaprasza na adaptację jednego z najciekawszych ?antybohaterów? popkultury, który jeszcze nigdy przedtem nie był tak groźny i efektowny! Hitman: Agent 47 już 28 sierpnia we wszystkich salach ŠKODA 4DX?!

Zabójca idealny Film "Hitman: Agent 47" opowiada historię świetnie wyszkolonego zabójcy, która działa na zlecenie tajnej organizacji. Jego wyszkolenie to jednak nie jedyny atut! Agent 47 został zmodyfikowany genetycznie i stworzony specjalnie do ?pracy?, którą się zajmuje. Jest szybszy, bardziej kreatywny, silniejszy i przede wszystkim dużo bardziej inteligentny niż zwykły człowiek. Teraz musi stawić czoło ?firmie?, która sama go stworzyła, aby zrobić to, co podpowiada mu sumienie.

Pokazy filmu "Hitman: Agent 47" we wszystkich salach ŠKODA 4DX? w Cinema City Arkadia, Cinema City Bonarka i Cinema City Felicity już od 28 sierpnia w wersji 2D. Film także na ekranach kin Cinema City w całej Polsce również od 28 sierpnia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz