Wakacyjny start z NMF w sieci kin Helios!

Dla wszystkich widzów, którzy nie mają jeszcze pomysłu na przywitanie wakacji ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała wyjątkowy maraton! Kolejna edycja NMF to idealna propozycja, która może stać się początkiem niekończącej się zabawy!

Już 27 czerwca, we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce odbędzie się nocna ekranowa feta! Widzów, którzy kupią bilet do niedzieli, 22 czerwca obowiązuje specjalna cena promocyjna!

Start: 27.06 godz. 23.00

Meta: 28.06 godz. 05.30

Na początek rozrywkowi "Sąsiedzi" wprowadzą widzów w wesoły nastrój. Następnie Helios zaprosi na komedię kryminalną ?22 Jump Street? oraz najnowszy film Setha MacFarlane?a - ?Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie?.

Miłym dodatkiem, dołączonym do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy, będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (do wyboru: Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina. Kupon jest ważny tylko w trakcie Nocnego Maratonu Filmowego.

Bilety na czerwcowy Nocny Maraton Filmowy są już w sprzedaży! UWAGA: kina nie prowadzą rezerwacji. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin oraz na stronie www.helios.pl (w zakładce SEANSE SPECJALNE).

Źródło: informacja prasowa


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz