Wakacyjne Orzeźwienie w kinach Helios w całej Polsce!

Już tylko chwila dzieli nas od startu wielkiej ogólnopolskiej akcji wakacyjnej zaaranżowanej przez sieć kin Helios. Dla widzów zostały przygotowane liczne atrakcje w postaci ciekawych konkursów z nagrodami oraz super ceny biletów na wybrane repertuarowe seanse!

9 tygodni wakacji, 9 wycieczek o wartości 3000 zł każda, tysiąc pomysłów jak wykorzystać pozytywny letni czas z siecią kin Helios! W każdy wakacyjny piątek Helios publikować będzie listę filmów tygodnia, które znajdują się w aktualnym repertuarze sieci,a następnie odbędzie się głosowanie widzów na najlepsze pozycje.

Zwycięzcą zostanie osoba, która wyśle najwięcej wiadomości SMS na swój ulubiony film w danym tygodniu. Głosowanie trwać będzie do czwartku następnego tygodnia, po czym w kolejny piątek opublikowane zostanie nazwisko Laureata oraz kolejne filmowe zestawienie. Wyniki zarówno filmowe jak i te głosujących będą na bieżąco udostępniane na stronie konkursowej.

Oprócz konkursu Helios ma też nie lada gratkę dla kinomaniaków. Przygotowany został specjalny repertuar, który będzie dostępny przez całe wakacje we wszystkich kinach sieci i podczas którego za bilet na wybrane seanse zapłacimy jedyne 14 zł (przy seansach 3D do ceny biletów należy doliczyć opłatę za okulary). Tego nie można przegapić!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz informacje o promocyjnych cenach biletów na poszczególne filmy z wakacyjnego repertuaru dostępne są na stronie internetowej  www.helios.pl/wakacyjne_orzezwienie.

Źródło:informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz