Wakacje pełne rabatów w Multikinie

Na zbliżające się wakacje Multikino przygotowało gratkę dla kinomaniaków, czyli kupony rabatowe na filmy, wydarzenia specjalne oraz produkty z oferty barowej. Będą dostępne w wybranych kinach sieci Multikino od 12 czerwca z możliwością realizacji do 31 sierpnia. Spędź wakacje z Multikinem i zaoszczędź nawet 145 zł!

Kupony wakacyjne do Multikina to oferta dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez filmowych emocji.Kupony dostępne będą w aplikacji Qpony.pl oraz w wybranych kinach sieci Multikino. Oferta obejmuje: rabaty na filmy 2D, wydarzenia specjalne oraz produkty z oferty barowej. Kupony będzie można realizować od 12 czerwca do 31 sierpnia w 19 kinach sieci Multikino.

W wakacje w repertuarze Multikina znajda się m.in.:

- Jurassic World, - Minionki, - Terminator: Genisys, - Ted 2, - Magic Mike XXL, - Mission Impossible - Rogue Nation.

Kupony będą obowiązywać na wydarzenie specjalne: Nocne Maratony Filmowe i Poranki oraz produkty z oferty barowej: zestawy Multihit, Oskar, Nachos oraz kawę.

Kupony będzie można realizować w wybranych kinach sieci Multikino: WarszawaUrsynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Poznań 51, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Kraków, Kielce, Koszalin, Lublin, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Olsztyn.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz