Wajda, Szumowska, napoje z saturatora i dancing rodem z epoki! Uroczysta premiera komedii ?Bilet na Księżyc? (w kinach od 8 listopada)

4 listopada w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbyła się uroczysta premiera ?Biletu na Księżyc? ? najnowszej komedii Jacka Bromskiego. Obecni w Kinotece goście nie tylko świetnie bawili się w trakcie seansu nagrodzonego w Gdyni filmu, ale również ? za sprawą unikalnego wystroju i oprawy muzycznej rodem z epoki ? mogli powspominać czasy ?dzieci kwiatów?, hipisów i bigbitu, barwnej ery, w której człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, na ulicach stały saturatory, tranzystory pulsowały rock'n'rollem, a szczytem marzeń każdego krajowego fana motoryzacji był Fiat 125p.

W premierze ?Biletu na Księżyc? ? pełnej ciepła opowieści, która z humorem i wdziękiem udowadnia, że za pierwszym razem wszystko smakuje najlepiej, udział wzięli twórcy obrazu ? reżyser Jacek Bromski oraz aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Filip Pławiak, Piotr Głowacki, Delfina Wilkońska, Krzysztof Stroiński, Andrzej Chyra oraz Kaja Walden.

Gośćmi wieczoru byli także, m.in. Andrzej Wajda i Krystyna Zachwatowicz, Jan Kidawa-Błoński i Małgorzata Kidawa-Błońska, Małgorzata Buczkowska, Małgorzata Szumowska, Olga Frycz, Marcin Kwaśny, Anna Wendzikowska, Michał Koterski, Anita Jancia, Aleksandra Rodzik i Agnieszka Kawiorska.

Imprezę poprowadziła Grażyna Torbicka, a osoby obecne w Kinotece mogły posmakować napojów z saturatora i posłuchać gorącej wiązanki szlagierów z lat 60. i 70. w wykonaniu zespołu Wojciech Rapa Quartet. Zespół Wojciecha Rapy występuje też w ?Bilecie na Księżyc?, przygrywając do erotycznego tańca striptizerki Roksany, zagranej odważnie przez piękną Annę Przybylską.

?Bilet na Księżyc? w kinach od 8 listopada 2013

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz