„W samym sercu morza” w salach Škoda 4DX?

Już 4 grudnia w salach Škoda 4DX? zagości niezwykle emocjonujący film W samym sercu morza. Zachwyci on każdego widza, pozwalając obserwować dramatyczną walkę człowieka z naturą. Film jeszcze nigdy nie był tak realistyczny jak w salach Škoda 4DX?!

Jest rok 1820. Grupa wielorybników po raz kolejny rusza na połów. Tym razem nie wszystko idzie po ich myśli, ponieważ trafiają na niezwykle zawziętego przeciwnika. Wieloryb robi wszystko, aby zemścić się na swoich wrogach. Produkcja W samym sercu morza świetnie pokazuje, co dzieje się z człowiekiem, gdy wystawiony jest na działanie ekstremalnych sił przyrody i powoli traci nadzieję na powrót do domu. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy jeden z żeglarzy postanawia zrewanżować się wielkiemu ssakowi. W samym sercu morza to pasjonująca opowieść o ludziach, którzy pokonują samych siebie, walcząc z głodem i zmęczeniem. Siła żywiołu nie ułatwia im tej bitwy.

Dzięki technologiom zastosowanym w salach Škoda 4DX?, każdy widz będzie czuł się jak jeden z uczestników eskapady. Ruchome fotele idealnie oddadzą ruch morskich fal, wentylatory wygenerują efekt wiatru, a dysze wodne sprawią, że morski żywioł będzie można odczuć na własnej skórze. Wszystko to wzmocni efekt 3D, dzięki któremu wieloryb niemal wyskoczy z ekranu!

Reżyserem produkcji jest Ron Howard, laureat Oscara za film Piękny umysł. W rolach głównych zobaczymy Chrisa Hemswortha, znanego z Thora, Benjamina Walkera, czyli filmowego Abrahama Lincolna oraz Bena Whishawa, doktora Q z serii filmów o Jamesie Bondzie.

Film W samym sercu morza w 3D już od 4 grudnia w salach Škoda 4DX? (Warszawa, Kraków, Lublin). Premiera produkcji w 2D i 3D także we wszystkich kinach Cinema City.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz