VoD.pl podpisało umowę z Cineman Sp. z o.o.

Z dniem 1 lipca w serwisie VoD.pl pojawią się największe produkcje kinowe z Monolith Films - wiodącego na polskim rynku dystrybutora filmów z wytwórni takich jak 20th Century Fox, Sony Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros czy Lionsgate.

Umowa z Cineman Sp. z o.o. to znakomita wiadomość dla fanów najświeższych filmowych hitów ? mówi Sabina Lipska, Dyrektor Video i VoD w Onecie. Dzięki tej współpracy katalog VoD.pl powiększy się o największe premiery kinowe od światowych producentów z renomowanych studiów filmowych. Jesteśmy szczególnie dumni, bo będzie to pierwsza tego typu umowa z tak dużą ekspozycją kinowych filmów Monolith Films ? podkreśla Lipska.

Już 1 lipca swoją premierę w VoD.pl będą miały nominowane do 5 Oscarów ?Wilk z Wall Street? Martina Scorsese z Leonardo DiCaprio oraz ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa? ? amerykański remake głośnego koreańskiego filmu "Park Chan-Wooka". Z początkiem miesiąca w ofercie serwisu pojawią się też: ?Wenus w futrze? Romana Polańskiego, znakomity ?Labirynt? z Hugh Jackmanem i Jakem Gyllenhaallem, ?Jestem bogiem? z Bradleyem Cooperem, ?Dorwać Gringo? z Melem Gibsonem czy znakomici ?Bogowie ulicy?. 1 sierpnia swoją premierę w VoD.pl będzie miał uhonorowany trzema Oscarami dramat ?Zniewolony. 12 Years a Slave? Steve?a McQueena. Z dniem 1 września zadebiutuje na VoD.pl znakomity film Roberta Glińskiego, ?Kamienie na szaniec?, który poruszył polską widownię. W tym samym miesiącu oferta platformy powiększy się również o nowości prosto z kina ?Need for Speed?, ?Ocalony? i ?Non-Stop? oraz kolejne tytuły, m.in.: ?Pokłosie? Władysława Pasikowskiego, ?Róża? Wojtka Smarzowskiego, oscarowego ?Wroga numer jeden? Kathryn Bigelow, ?Iluzję? w gwiazdorskiej obsadzie czy dwie części ?Uprowadzonej? z Liamem Neesonem.

Współpraca z Monolith Films obfitować będzie w wiele ciekawych premier, które systematycznie będą powiększać katalog światowych hitów w VoD.pl.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz