Vitalic i Legenda Kaspara Hausera w 1500m2 do wynajęcia już 7 grudnia.

Vitalic, czyli jeden z najważniejszych reprezentantów francuskiej sceny muzyki elektronicznej - wizjoner dance flooru, który przez ostatnią dekadę zmieniał definicję muzyki elektronicznej - już po raz drugi przekroczy progi 1500m2 do wynajęcia! Ostatnio polscy fani mieli okazję usłyszeć zrealizowaną przez niego świetną ścieżkę dźwiękową do filmu "Legenda Kaspara Hausera" z Vincentem Gallo w roli głównej. 7 grudnia w klubie 1500 m2 do wynajęcia będzie można najpierw obejrzeć film, a potem posłuchać mistrza na żywo.

Zapraszamy do kupowania specjalnych biletów upowazniających do wejscia do klubu na pokaz filmu na godzinę 20:00 i koncert Vitalica. Bilety (film + impreza) dostępne w cenie 35/40 PLN za pośrednictwem portalu Biletomat.pl, Muno.pl oraz Ticketpro (sieć sklepów Empik, Media Markt, Saturn).

VITALIC ( https://www.facebook.com/vitalicofficial)

Na jego koncie znajduje się 5 świetnych albumów, z których ostatni - Rave Age, to przekład pasji do electro, ale również szerokie spektrum inspiracji rozciągających się od punka i filmowych soundtracków po indie dance i disco.

Bilety na samą imprezę w cenie 30/35 PLN dostępne są za pośrednictwem portalu Biletomat.pl, Muno.pl oraz Ticketpro (sieć sklepów Empik, Media Markt, Saturn). Start: 22:00

https://www.biletomat.pl/imprezy/vitalic-270/

?LEGENDA KASPARA HAUSERA? w reż. Davide Manuli to szalony technowestern z Vincentem Gallo w roli głównej i magnetyzującą muzyką DJ Vitalica!

Najbardziej eksperymentalny film, uhonorowany wieloma nagrodami na prestiżowych festiwalach. Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie ?X? nad morzem ?Y? w roku ?0?. Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara?

Zapraszamy: 7.12.2013 Godz. 20:00 (start filmu) i 22:00 (start imprezy) 1500m2 do wynajęcia ul. Solec 18/20

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz