Violetta: Koncert, Justin Bieber: Never Say Never i Justin Bieber. Believe, czyli Teen Music Fest w czerwcu w Multikinie!

Zarezerwuj czas między 23 ? 25 czerwca i przyjdź do Multikina na Teen Music Festival! Trzy dni, Trzy koncerty i masa emocji. Ten czerwiec należy do Ciebie!

Między 23 ? 25 czerwca Multikino zaprasza na Teen Music Festival, podczas którego będzie można zobaczyć trzy filmy: 23 czerwca ? ?Violetta: Koncert?, 24 czerwca ? ?Justin Bieber: Never Say Never? w 3D oraz 25 czerwca ? ?Justin Bieber. Believe?

?Violetta: Koncert? to film, który został nakręcony w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani mogli zobaczyć, nie tylko to co działo się podczas występów na żywo, ale również jak ich idole spędzali wolny czas między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani Violetty zobaczą Martinę Stoessel, Jorge Blanco oraz inne gwiazdy serialu w zupełnie nowej odsłonie. Widzowie będą mogli poznać kulisy trasy koncertowej oraz poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę.

Projekcja: 23 czerwca, 18.00

Film ?Justin Bieber: Never Say Never? opowiada o początkach kariery Justina Biebera. Trójwymiarowa produkcja ukazuje drogę do sławy nastoletniego idola dziewcząt, zdjęcia z przeszłości oraz materiał zarejestrowany podczas jednej z tras koncertowych wokalisty. Za reżyserię odpowiada Jon Chu, a za produkcję - menedżer młodego artysty, Scooter Brau oraz szef wytwórni Def Jam, L.A. Reid. 

Projekcja: 24 czerwca, 18.00

?Justin Bieber. Believe? to jedyna szansa, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: ?Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz?.

Projekcja: 25 czerwca, 18.00

Na ?Teen Music Fest? ? zapraszamy między 23 ? 25 czerwca 2014 o godzinie 18.00 do wszystkich kin sieci Multikino i Silver Screen.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz