Vince Vaughn w koszulce „Warsaw” pokaże, jak być dobrym ojcem

7 lutego Vince Vaughn stanie przed koniecznością podjęcia poważnych życiowych decyzji. Za doradcę będzie miał Andrzeja Blumenfelda. W końcu jest? wykapanym ojcem

Vince Vaughn zagrał w wielu popularnych komediach zeszłej dekady, zdobywając serca widzów swoim sarkastycznym poczuciem humoru i zyskując miano jednego z najciekawszych współczesnych amerykańskich komików. W swoich filmach wielokrotnie wcielał się w postać przeciętnego faceta o wielkich marzeniach, który z dowcipem na ustach i przyjaciółmi u boku stara się żyć pełnią życia, natomiast ?Wykapany ojciec? pokaże publiczności jego zupełnie inne aktorskie oblicze. Poruszająca historia wypełniona po brzegi szczerością i nadzieją ? a także radosnym humorem ? zapewni widzom możliwość przyjrzeniu się bardziej dojrzałemu Vince'owi Vaughnowi. Aktor, obecnie ojciec dwójki dzieci, bardzo chciał zagrać Davida i opowiedzieć na ekranie bliską jego sercu historię znajdywania życiowej równowagi między rodziną a pracą.

?Film zawiera szaloną koncepcję wyjściową, ale pod powierzchnią kryje się przepiękna opowieść o sile rodziny, o wadze mocnych więzi międzyludzkich, o poszukiwaniu i wytyczaniu własnej drogi?, opowiada Vaughn. ?Wykapany ojciec ma w sobie mnóstwo serca. W autentyczny sposób opowiada o problemach, z którymi muszą mierzyć się współczesne rodziny, o tym, co ludzie muszą przechodzić, aby odnaleźć się w życiu i jednocześnie osiągnąć sukces. Ma w sobie przy tym wspaniały optymizm, ciepło oraz miłość, dlatego jest tak przekonujący i zabawny?.

Znakomita komedia o tym, że za wszystkie przyjemności przyjdzie nam kiedyś zapłacić. Najdojrzalsza rola Vince?a Vaughna, który zrywa z wizerunkiem gwiazdy rubasznych komedii w zabawnym poradniku dla wszystkich, którzy szukają idealnego partnera.

?Wykapany ojciec? w kinach od 7 lutego 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz