Vince Vaughn jak Amelia

Z ukrycia, bez ujawniania swojej tożsamości, pomaga żyć innym. Spełnia ich marzenia, jest ich aniołem stróżem. Krąży po jednym z największych miast świata i niczym Amelia i Święty Mikołaj naraz zostawia drobne uczynki pod poduszką. Swoich ponad 500 dzieci?

Vince Vaughn w najbliższy piątek pojawi się w kinach w roli niezdarnego kierowcy w rodzinnej firmie mięsnej. Jego bohater, David Wozniak, jest typem kochanego fajtłapy: zawsze spóźniony, z długami, kłopotami, hodowlą nielegalnych roślin w domu ale za to z wielkim sercem. Kiedyś był dawcą spermy, teraz okazuje się, że jest biologicznym ojcem imponującej gromadki dzieci? Jak facet, który nie potrafi dostarczyć towaru z rodzinnego sklepu na czas, ma sobie poradzić z TAKIM rodzicielstwem?? Życie Davida ulega diametralnej zmianie, a on sam postanawia, że choć w raz w życiu postąpi właściwie i weźmie odpowiedzialność za swoje czyny.

Pragnąc poznać swe liczne potomstwo, David wyrusza w podróż pełną nietypowych spotkań i krępujących rozmów. Dość niespodziewanie wiąże się emocjonalnie ze swoimi dziećmi i po raz pierwszy w życiu uświadamia sobie, że nic nie daje większej przyjemności niż opiekowanie się drugim człowiekiem. David staje się ich aniołem stróżem, doradzając, inspirując i pocieszając.  Jednocześnie jego dziewczyna Emma (Cobie Smoulders) oświadcza, że jest w ciąży ? stary David miałby z tym problem, jednakże ten nowy, dojrzalszy zamierza zostać najlepszym ojcem świata.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz