Vin Diesel o tragicznie zmarłym Paulu Walkerze – wzruszający hołd na MTV Movie Awards 2014

Wczoraj odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia MTV Movie Awards 2014. Nagroda za Najlepszy ekranowy duet została przyznana dwójce aktorów z serii ?Szybcy i wściekli?. Na swojej stronie na Facebooku Vin Diesel złożył niezwykle wzruszające oświadczenie.

Jak co roku wręczone zostały MTV Movie Awards. W tej edycji jedną z nagród przyznano tragicznie zmarłemu aktorowi ? Paulowi Walkerowi. Wspólnie z Vinem Dieselem uznano ich za Najlepszy ekranowy duet minionego roku. 12 lat temu, dokładnie ta sama para aktorów została wyróżniona na ceremonii MTV Movie Awards za swoje role w pierwszym filmie z serii ?Szybcy i wściekli?. Vin Diesel nie mógł pojawić się na wczorajszej gali, ale za pośrednictwem swojej strony na Facebooku opublikował niezwykle wzruszające oświadczenie:

W 2002 roku to wy, publiczność MTV, jako pierwsi zauważyliście braterską więź między mną i Paulem Walkerem przyznając nam nagrodę dla najlepszego zespołu na ekranie. To bardzo dziwne doświadczenie ? stać tutaj 12 lat później i otrzymać od Was tę nagrodę ponownie? ? mówił Diesel, po czym dodał ? ?Wiem, że on jest tutaj duchem. Dziękuję za docenienie mnie i, co ważniejsze, dziękuję za uhonorowanie tego anioła ? mojego brata Paula Walkera.

Kompletny materiał video z oświadczeniem aktora można zobaczyć za pośrednictwem Facebooka pod adresem:

https://www.facebook.com/VinDiesel

oraz:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152454203493313&set=vb.89562268312

25 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie ostatni film z kompletną rolą Paula Walkera pt.: ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?. Twórcy tej produkcji zadedykowali film tragicznie zmarłemu aktorowi. Plansza zamykająca obraz głosi:

?IN LOVING MEMORY OF PAUL WALKER?

?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych?

w kinach od 25 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz