Vin Diesel ściga czarownice

Vin Diesel powraca. Tym razem jako ostatni ŁOWCA CZAROWNIC. Gwiazda przebojowego cyklu ?Szybcy i wściekli? oraz niezapomniany Riddickk będzie musiał stoczyć bój o przetrwanie ludzkości.

Na trwającym w San Diego ComicConie zadebiutowały dwa plakaty filmu. ComicCon to największy na świecie konwent poświęcony kulturze komiksu, zorganizowany po raz pierwszy w 1970 roku.

ŁOWCA CZAROWNIC na ekranach polskich kin pojawi się 23 października.

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Ky4sXEz520Y[/youtube] Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial ? potężna, zbuntowana czarownica śniąca o panowaniu zła.

ŁOWCA CZAROWNIC Premiera : 23 października 2015

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz