Victor Ortiz w ringu!

Były zawodowy mistrz świata wagi półśredniej w kategorii WBC stanie obok Schwarzeneggera i Stalone?a w walce o sprawiedliwość i zemstę.

Ortiz został mistrzem kategorii WBC w 2011 roku. Gdy bronił tytułu w walce z Floydem Mayweatherem i przegrał po kontrowersyjnym nokaucie (cios spadł na niego, kiedy przepraszał za swój faul), stał się jednym z najpopularniejszych sportowców. Po nieudanych próbach powrotu na sportowy szczyt, zdecydował się na zmianę kierunku kariery i bokserski ring zamienił na plan filmowy. Efekty jego wyboru w kinach już 15 sierpnia.

Ortiz pojawi się w ?Niezniszczalnych 3? jako Mars ? młody Niezniszczalny. Jest strzelcem wyborowym z miażdżąco szybką pięścią. Do ekipy twardzieli został zrekrutowany by pomóc rozprawić się z wrogiem numer jeden: Conradem Stonebanksem.

Pięściarz nie będzie jedynym sportowcem, występującym w ?Niezniszczalnych 3?. Będą mu towarzyszyć Randy Couture, legenda MMA i Ronda Rousey, zawodniczka UFC, judoczka i zdobywczyni brązowego medalu na Olimpiadzie w Pekinie.

Victor Ortiz nie jest odosobnionym przypadkiem płynnego przenikania się świata sportu i filmu. Również polscy pięściarze nie stronią od występów na dużym ekranie. Skusili się na nie między innymi Jerzy Kulej czy Krzysztof Włodarczyk.

W KINACH OD 15 SIERPNIA

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz