[UWAGA, SPOILER] Warszawa już wie, kto popełnił zbrodnię..

Nikt nie lubi spoilerów. Wystarczy, że wieczorem przegapimy odcinek naszego ulubionego serialu, a następnego dnia boimy się odpalić internet i zamykamy oczy przed każdą falą lepszych lub gorszych memów inspirowanych odcinkiem, którego jeszcze nie widzieliśmy. Irytujące, prawda?

Jeśli jednak należysz do tych niecierpliwych, szukających spoilerów fanów, postanowiliśmy ułatwić Ci sprawę: możesz oglądać Zbrodnię w AXN i śledzić losy bohaterów, z których każdy jest podejrzany i z których każdy może być potencjalnym mordercą lub znaleźć i przeczytać nasz spoiler. Dla najbardziej niecierpliwych sam dyrektor zarządzający AXN CE ? John Rossiter przygotował niespodziankę ? szczegóły znajdują się w załączonym materiale wideo.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=4nAES4Nc4NU[/youtube]
Już za parę dni, w dwóch popularnych punktach Warszawy ? w weekend na placu Zbawiciela oraz w przyszłym tygodniu przy zbiegu ulic Domaniewskiej i Suwak pojawi się SPOILER BOX. To specjalnie zaaranżowana przestrzeń, która dostarczy przechodniom prawdziwych emocji: w gąszczu przeszkód (m.in. lasery, zasłona dymna) ukryta będzie koperta zawierająca spoiler nowego serialu AXN, Zbrodnia.

Podejrzewasz Magdę Boczarską, Wojtka Zielińskiego czy Radka Pazurę? Znajdź nasz SPOILER BOX, weź udział w konkursie i dowiedz się kto stoi za tytułową zbrodnią. Przy okazji możesz zgarnąć atrakcyjne nagrody! Szczegóły na www.axn.pl

Premiera serialu czwartek, 16 października o g. 22.00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz