„Uśmiałam się jak norka!” – Dereszowska dubbinguje Alexis z „Dynastii”.

Szokujące wieści z Bieguna Północnego! Ktoś porwał Świętego Mikołaja i wziął do niewoli większość elfów. Chociaż światowe media nie ustają w spekulacjach na temat zajścia, wiele wskazuje na to, że przyczyną całego zamieszania jest? Ania Dereszowska. Jak lubiana aktorka wytłumaczy swój niecny występek, przekonacie się oglądając wideo-wywiad, promujący animację ?Ratujmy Mikołaja!?. Gwiazdkowa komedia dla całej rodziny z mnóstwem piosenek i Krzysztofem Kowalewskim w roli ulubionego Świętego wszystkich dzieciaków zagości w kinach 22 listopada.

Wideo-wywiad z Anną Dereszowską:

W komedii ?Ratujmy Mikołaja!? Dereszowska użyczyła głosu Mamuśce Złoczyńskiej, którą w oryginalnej wersji dubbingowała sama Joan Collins ? niezapomniana Alexis z ?Dynastii?. ?Usłyszałam od reżysera, że obsadził mnie w tej roli, bo usłyszał w kilku wywiadach, że mówię takim zimnym, wystudiowanym głosem. Rzeczywiście, jak wypowiadam się publicznie, to mi się głos nieco obniża. Ale prywatnie jestem do rany przyłóż.? ? zapewnia aktorka. ?Uśmiałam się jak norka i setnie ubawiłam grając tę postać.? ? dodaje.

Mamuśka Złoczyńska, to osoba, która świetnie odnalazłaby się w towarzystwie Cruelli de Vil, Lady Macbeth, czy innej macochy spod ciemnej gwiazdy. Trzyma syna ? Emila Złoczyńskiego ? pod pantoflem. Wszystkie jej działania koncentrują się na planie przejęcia siedziby Świętego Mikołaja. Widzi się w roli nowej królowej śniegu, despotycznej władczyni Bieguna Północnego.

?W imieniu swoim i mojej bohaterki chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić do kin na film ?Ratujmy Mikołaja!? ? mówi Dereszowska. ?Będzie zabawnie!?

RATUJMY MIKOŁAJA! w kinach od 22 listopad

Źródło: materiały prasowe

Zobacz również Święty Mikołaj w łóżku z? rowerem. Wideo-wywiad z Krzysztofem Kowalewskim, gwiazdą animacji ?Ratujmy Mikołaja!?
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz