Usłysz ryk Godzilli w Cinema City podczas pokazów przedpremierowych!

Cinema City zaprasza na spotkanie oko w oko z postrachem Tokio. Po raz kolejny "Godzilla" zagości na naszych ekranach, aby zachwycić wszystkich widzów swoją potęgą i nieobliczalną siłą destrukcji. Stańcie się świadkami odrodzenia japońskiego giganta podczas pokazów przedpremierowych już 15 maja we wszystkich kinach Cinema City!

Król potworów na tronie

Już 15 maja w Cinema City czeka Was największy powrót ?oldschoolowego? filmowego bohatera w przeciągu kilku lat! Godzilla obfituje w niesamowite efekty specjalne, rewelacyjną muzykę i świetne nazwiska w obsadzie ? Gareth Edwards zatrudnił takie gwiazdy, jak Bryan Cranston (Breaking Bad) czy Aaron Johnson (Kick-Ass). Możecie być pewni, że najwyższej klasy systemy dźwiękowe i najnowocześniejsza technologia projekcji filmów w Cinema City postawią ?prawdziwego? króla na odpowiednim dla niego miejscu!

Filmy ?Kaiju?

Potwór stworzony przez Ishiro Hondę w tym roku skończy 60 lat. Swoimi narodzinami rozpoczął serię filmów nazywanych ?kaiju movie? (z jap. filmy o gigantycznych potworach), do których dzisiaj należy także King Kong, czy Pacific Rim. Po amerykańskiej wersji Rolanda Emmericha, fani długo czekali na powrót ?króla? potworów i popkultury. Nowa Godzilla jest wysokobudżetowym dziełem reżysera Garetha Edwardsa, który mocno trzyma się japońskich pierwowzorów wielkiego jaszczura.

Niszczycielska siła

Podobnie jak w pierwszym filmie z 1954 roku, tak i we współczesnej części "Godzilli", ludzkość stanie na skraju upadku cywilizacyjnego. Od zakończenia II wojny światowej dokonano wielu testów atomowych na Pacyfiku. Niestety natura nie jest siłą, którą da się kontrolować i niedługo później odpowiedziała na niegodziwość naukowców. W czasie morskich eksperymentów obudzono coś, co żyło głęboko w oceanicznej otchłani, a testy atomowe okazały się próbami zabicia obudzonego potwora. Przebudzona bestia stanie się pierwszym elementem prowadzącym do kompletnej zagłady naszego gatunku. Aby jednak uratować Ziemię, trzeba będzie nawiązać sojusz z jeszcze bardziej nieokiełznaną potęgą, nazywaną przez najstarszych mieszkańców japońskich wysp: Gojira.

Pokazy przedpremierowe filmu Godzilla we wszystkich 31 kinach Cinema City w 2D i 3D od 15 maja. Regularne pokazy rozpoczynają się 16 maja.

Film będzie można zobaczyć również na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) również przedpremierowo 15 maja. Regularne pokazy filmowe od 16 maja.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz