Urban i Miller szukają erotycznych wrażeń w thrillerze ?The Loft?

Jeden apartament i pięciu poszukiwaczy erotycznych wrażeń! James Marsden, Karl Urban i Wentworth Miller w zwiastunie thrillera ?The Loft?

20 lutego 2015 na polskie ekrany trafi ?The Loft? ? mroczny thriller z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora ?Przylądku strachu? Martina Scorsese i ?Wilka? Mike?a Nicholsa. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. znany miłośnikom ?X-Men? ? James Marsden, supertwardziel kina akcji ? Karl Urban (?W ciemność. Star Trek?, ?Dredd 3D?), a także Wentworth Miller, czyli niezapomniany Michael Scofield z serialu ?Skazany na śmierć?. Partnerują im aktorskie piękności ? Rhona Mitra (?Underworld: Bunt Lykanów?, ?Strzelec?) oraz Rachael Taylor i Isabel Lucas ? urodziwe gwiazdy serii ?Transformers?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=CbXWQv9IW84[/youtube]

Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym panowie mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać swe ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?

THE LOFT w kinach od 20 lutego 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz