?unReal? – największe wydarzenie rowerowe roku już 15 października w Multikinie!

Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na epicką przygodę. Premierowy pokaz filmu ?unReal? odbędzie się 15 października o 20:00 w 14 kinach sieci Multikino.

Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film ?unReal? to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride?u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. "unReal" to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=z9xtojD9noo[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=GfKUAioLNBA[/youtube]

http://www.tetongravity.com/films/unreal

Pokaz premierowy filmu ?unReal? odbędzie się 15 października o godz. 20:00 w następujących 14 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Bilety: Normalny ? 22 zł Ulgowy, z legitymacją studencką lub z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) ? 18 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: https://www.facebook.com/MultikinoPolska/app_609431202462179

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz