Układ sięga wyżej niż myślisz! Kowalczyk, Głowacki i Seweryn na plakacie thrillera ?Anatomia zła?

Gwiazda ?Jesteś Bogiem? ? Marcin Kowalczyk na plakacie nominowanego do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni thrillera ?Anatomia zła?. Uroczysta premiera filmu Jacka Bromskiego już jutro na 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Gwiazda ?Jesteś Bogiem? ? Marcin Kowalczyk powraca na ekrany w doborowym towarzystwie Krzysztofa Stroińskiego, Piotra Głowackiego, Andrzeja Seweryna oraz wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia Michaliny Olszańskiej. Scenariusz thrillera Jacka Bromskiego zainspirowały najgłośniejsze sprawy kryminalne ostatnich lat. Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego thriller ?Anatomia zła? trafi do szerokiej dystrybucji 18 września, a jego uroczysta premiera odbędzie się 7 sierpnia w ramach 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W przeddzień wydarzenia prezentujemy oficjalny plakat filmu. ?Anatomia zła? to wnikliwe spojrzenie na ?rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia?.

Płatny zabójca o pseudonimie ?Lulek? (Stroiński) zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator (Głowacki), który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, ?Lulek? ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka (Kowalczyk), wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, ?Lulek? wmawia eks-żołnierzowi, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji ?Lulka?. Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie.

?Anatomia zła? w kinach od 18 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz