Uderzenie heavy-metalowej mocy już jutro w IMAX!

Uderzenie heavy-metalowej mocy już jutro w IMAX!

Drapieżna muzyka i mroczna opowieść w jednym, czyli nadchodzi "Metallica Through The Never"! Już jutro, 27 września - tydzień przed oficjalną premierą - IMAX zaprasza na wielkie, muzyczne widowisko w 3D. Fani ciężkiego brzmienia przybywajcie do IMAX! Pokazy przedpremierowe potrwają do 3 października. "Metallica Through The Never" to wielka kinowa niespodzianka dla wszystkich fanów kultowego zespołu. Mistrzowskie połączenie koncertu oraz fabuły - fragmenty fabularne będą przeplatały się z ujęciami koncertowymi, które zespół nakręcił na potrzeby filmu, a które nigdy wcześniej nie były prezentowane - zadba o świetną zabawę. Emocje spotęguje z pewnością nowoczesna technologia kin IMAX - ogromny ekran, najnowocześniejszy system głośników oraz doskonałe efekty 3D. Zapowiada się film jakiego dotąd jeszcze nie było!

Metallica Through The Never? to fabularyzowany film koncertowy o kultowym zespole Metallica. Główną rolę gra Dane DeHaan, który wciela się w postać młodego członka ekipy koncertowej. Dostaje on zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip, pokonuje opustoszałe ulice miasta. Czy uda mu się wypełnić misję?

Premiera filmu "Metallica Through The Never" zagości na ekranach kin IMAX  oraz Cinema City 4 października. IMAX zaprasza na pokazy przedpremierowe od  27 września do 3 października. Bilety do kupienia w kasach kin.

Premiera filmu ?Metallica Through The Never? zagości na ekranach kin IMAX oraz Cinema City 4 października. IMAX zaprasza na pokazy przedpremierowe od 27 września do 3 października. Bilety do kupienia w kasach kin.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.

ADRESY KIN IMAX:

IMAX Katowice, ul. Gliwicka 44, 40-853 Katowice (32 359-59-95)

IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków (12 290-90-80/92)

IMAX Łódź, ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź (42 664-64-46)

IMAX Poznań, ul. Drużbickiego 2, 61-693 Poznań (61 662-62-26/27)

IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31, 02-903 Warszawa (22 550-33-22/25)

INFORMACJE O KINACH IMAX?

Kina IMAX funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie IMAX-y poddane zostały procesowi cyfryzacji ? specjalnej, opatentowanej przez IMAX? Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX?. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX? jestsynonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX? należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz