Ubierz legendarną kurtkę Franza Maurera! „Psy 3. W imię zasad”

Oryginalna kurtka Franza Maurera prosto z planu „Psy 3. W imię zasad” na aukcję WOŚP!

Film w kinach od 17 stycznia

Fot. Łukasz Widziszowski, Fundacja WOŚP


„Psy 3. W imię zasad” – zobaczcie, jak aktorzy reagują na kultową kurtkę Franza Maurera

Brązowa skóra Franza Maurera to jeden z najbardziej rozpoznawalnych filmowych gadżetów. Kultowa kurtka, z zagranicznymi naszywkami, nieco starta i podkreślająca charakter bohatera, stała się w Polsce odpowiednikiem stroju Toma Cruise’a z „Top Gun” czy Marlona Brando z „Dzikiego”. Dzieło kostiumografki Elżbiety Radke było pomysłem Władysława Pasikowskiego. Zobaczcie jak Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Cezary Pazura i Jan Frycz zareagowali na pojawienie się legendarnego rekwizytu na planie filmu „Psy 3. W imię zasad” w specjalnym materiale zakulisowym.

Oryginalna skóra Franza Maurera trafiła właśnie na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Bezcenną pamiątkę można licytować na specjalnej aukcji Allegro do 29 stycznia.

Licytacja WOŚP na Allegro:

https://allegro.pl/oferta/boguslaw-linda-kurtka-skorzana-z-filmu-psy-8840657694

Fot. Łukasz Widziszowski, Fundacja WOŚP


 „Psy 3. W imię zasad” – oficjalny zwiastun

 Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz