Tych bohaterów zna cały świat ? Jakubik i Mecwaldowski zmierzą się z legendą!

?Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów? to nowy etap w historii przygód Asteriksa i Obeliksa. Do tej pory losy kultowych bohaterów śledziło w kinach ponad 100 milionów widzów. Po sukcesach ośmiu filmów animowanych i czterech filmów fabularnych, przyszedł czas na animację 3D. Nowymi gwiazdami polskiej wersji dubbingowej będą Wojciech Mecwaldowski i Arkadiusz Jakubik.

?Nigdy nie przypuszczałbym, że  użyczę głosu Asteriksowi.? ? skomentował swój udział w filmie Wojciech Mecwaldowski. ?Gdyby ktoś mi powiedział, że zagram jedną z postaci tego komiksu ? pomyślałbym, że chodzi o psa? ? dodał aktor po nagraniu głosu jednej z najsłynniejszych postaci komiksowych na świecie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RsWFlpYZJIM[/youtube]

Partnerujący mu w filmie Arkadiusz Jakubik już w dzieciństwie odnalazł w sobie cechy sympatycznego gala o nadludzkiej sile. ?Gdyby ktoś wtedy zapytał mnie, której z postaci użyczyłbym głosu ? bez najmniejszych wątpliwości odpowiedziałbym, że Obeliksowi? ? powiedział Jakubik.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=GfhefUIuKe8[/youtube]

Duet Wojciecha Mecwaldowskiego i Arkadiusza Jakubika w filmie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" będziemy mogli usłyszeć już od 27 lutego w kinach.

Tymczasem zobaczcie jak aktorzy radzili sobie w studiu dubbingowym.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz