Twardziele i kusicielki z Miasta Grzechu! Seria plakatów teaserowych ?Sin City: Damulka warta grzechu?

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! Brzmi ostro, lecz wciąż nie wyczerpuje atrakcji, jakie czekają na widzów w filmie ?Sin City: Damulka warta grzechu?. Dzięki imponującej ekipie gwiazdorskiej (w składzie m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt i Rosario Dawson) i scenariuszowi napisanemu przez autora nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese, ?Sin City: Damulka warta grzechu? ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów. Nowe dzieło Roberta Rodrigueza ruszy na podbój kin 5 września. W oczekiwaniu prezentujemy serię klimatycznych polskich plakatów teaserowych filmu.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez (?Desperado?, ?Od zmierzchu do świtu?) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, ?Prawdziwe męstwo?) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z ?Casino Royale?) ? dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką ? Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w ?Zapaśniku?).

Scenariusz ?Damulki wartej grzechu? napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan ? scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami ?Infiltracji? Martina Scorsese. Nad projektem czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej ?300?, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU w kinach od 5 września 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz