„Tu nie ma dobrych bohaterów. Tu każdy jest zły!” Skorumpowany Piotr Głowacki w polskim „Dniu szakala”.

?W tym świecie nie ma ani jednego dobrego bohatera. Tu każdy jest zły? ? Piotr Głowacki opowiada o roli w filmie ?Anatomia zła?. Porównywany do ?Dnia szakala? thriller Jacka Bromskiego od jutra na ekranach.

18 września do kin wejdzie nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni obraz ?Anatomia zła? ? thriller o wydarzeniach, które wstrząsnęły Polską. Produkcja Jacka Bromskiego jest ?prawie jak ?Dzień szakala??, a ?Krzysztof Stroiński gra kapitalnie? donoszą pierwsze recenzje, zaś szerzej o filmie opowiada inna z gwiazd ? Piotr Głowacki. Wybitny aktor, zdobywca Polskiej Nagrody Filmowej ? Orzeł, w ?Anatomii zła? wciela się w bezwzględnego prokuratora Nowaka.

?Nasza historia dzieje się za kotarą rzeczywistości, tam gdzie nie dochodzą kamery telewizyjne, pióra dziennikarzy, a tym bardziej wzrok zwykłego obywatela. To co najbardziej podobało mi się w scenariuszu, to zło, które wyziera z każdych oczu pojawiających się na ekranie. To było zachęcające, że w tym świecie nie ma dobrego bohatera. Każdy jest zły, każdy jest po drugiej stronie!? ? mówi Piotr Głowacki. ?Nowak, którego gram, to człowiek ambitny i lubiący pieniądze. W normalnych warunkach jego kariera prowadziłaby po szczeblach prokuratury. Zdobywałby nagrody i ścigał przestępców. Jednak nie widząc dla siebie przyszłości w tej formie, sam współpracuje z przestępcami?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=1klH6F6vuLk[/youtube]

"Anatomia zła" w kinach od 18 września

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz