Trzy zabójstwa, trzy miasta, jedno śledztwo

Międzynarodowy serial kryminalny CANAL+ ORIGINAL już na płytach DVD.Do sprzedaży trafia właśnie ekskluzywny digital box składający się z 4 płyt DVD, zawierający dziesięcioodcinkowy serial  fabularny „Zasada przyjemności” oraz bogate materiały dodatkowe.


„Zasada przyjemności” przenosi widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w trzech europejskich miastach. Ciała świadczą o brutalności i przemocy. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?


Serial wyprodukowany przez Apple Film Production w koprodukcji z CANAL+ Polska, Czeską Telewizję i Star Media został wyróżniony Platinium REMI Award w kategorii tv mini-series podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WorldFest w Houston.


Nakręcony z filmowym rozmachem w Warszawie, Pradze i Odessie serial zgromadził plejadę aktorów trzech krajów. Wśród nich: Karel Roden („15 minut”, „Krucjata Bourne‘a”), Małgorzata Buczkowska („Fuga”), Stipe Erceg („The Baader Meinhof Complex”) i Siergej Strelnikov („Ekaterina”). Scenariusz napisał Maciej Maciejewski, twórca jednego z najlepszych polskich seriali kryminalnych „Glina”.


 Serial w gwiazdorskiej obsadzie: Karel Roden, Małgorzata Buczkowska, Sergej Strelnikov

Źródło: materiał prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz