Trzy wieczory „Bez tajemnic” trudne tematy serialu

Dlaczego najtrudniej spotkać się z samym sobą? Jak poruszać tematy tabu? Jak mówić o trudnych problemach w serialu? W kolejne środy 6, 13 i 20 listopada HBO organizuje w Faktycznym Domu Kultury cykl spotkań, których motywem przewodnim są tematy poruszane w serialu ?Bez tajemnic?. W spotkaniach wezmą udział twórcy serialu, a także eksperci. Dyskusję każdorazowo poprzedzi pokaz dwóch odcinków serialu.

fot.materiały prasowe

Spotkania będą odbywać się pod hasłem: Bez tajemnic Spotkaj się z samym sobą. Wszystkich bohaterów trzeciego sezonu serialu HBO ?Bez tajemnic? łączy lęk przed konfrontacją z samym sobą. Muszą stawić czoło problemowi, z którym przychodzą do psychoterapeuty, zajrzeć w głąb siebie i spróbować znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji.

Każdy wieczór będzie poświęcony innemu tematowi. Wyprawa w głąb siebie ? najtrudniejsza życiowa podróż ? to tytuł pierwszego spotkania, które odbędzie się 6 listopada o godz. 19.00. Zaproszeni goście - Agnieszka Glińska i Bartek Konopka (reżyserzy serialu ?Bez tajemnic?), Przemysław Nowakowski (scenarzysta) i Magdalena Namysłowska (psychoterapeutka), będą rozmawiać o ucieczce od siebie i lęku przed konfrontacją z samym sobą.

Tydzień później, 13 listopada również o godz. 19.00 podczas spotkania Tabu - w konflikcie ze światem goście będą rozmawiać o tym, jak mówić o tabu, jak je mądrze przełamywać i dlaczego warto to robić. Trzeci sezon serialu ?Bez tajemnic? porusza problemy, które funkcjonują jako współczesne tabu i które jednocześnie mogą stanowić barierę w lepszym poznaniu siebie. W rozmowie udział wezmą: prof. Zbigniew Mikołejko, Magdalena Namysłowska (psychoterapeutka) oraz Agnieszka Jucewicz (redaktor naczelna ?Wysokich Obcasów?).

Trzecie spotkanie W głównej roli, czyli w co gramy i jakie mamy maski organizowane 20 listopada o godz. 19.00, skłoni do zastanowienia się nad rolami, jakie sobie narzucamy, a także będzie próbą odpowiedzi na pytanie, jaki jest cel przybierania rozmaitych masek. Bohaterowie serialu ?Bez tajemnic? wchodzą często w role, które ich uwierają i czynią nieszczęśliwymi. Do dyskusji zostali zaproszeni: Magdalena Popławska i Piotr Głowacki (aktorzy serialu) oraz Paweł Holas (psychoterapeuta i konsultant merytoryczny serialu).

Spotkania odbywać się będą w środy 6, 13, 20 listopada o godz. 19.00 w Faktycznym Domu Kultury, ul. Gałczyńskiego 12. Przed każdą rozmową pokazane zostaną dwa odcinki serialu HBO ?Bez tajemnic?. Trzeci sezon serialu można oglądać od 28 października w HBO. Dodatkowo pierwsze pięć odcinków trzeciego sezonu jest odkodowane w HBO GO. Dla limitowanej liczby osób pierwsze dwa sezony ?Bez tajemnic? są odkodowane w całości - również w HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz