Trzy seksowne pasażerki w podrasowanym samochodzie!

Duńska modelka ? Tatiana Pajkovic, chińska Miss Świata ? Wenxia Yu oraz francuska aktorka ? Loan Chabanol, to trzy piękności, które zajmą miejsca w podrasowanym aucie nowego ?Transportera?. Szybki i wściekły reboot przygód Franka Martina o tytule ?Transporter: Nowa moc? wjedzie do kin 4 września. W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcielił się Ed Skrein ? odkrycie Hollywood, gwiazda ?Gry o tron? i nadciągającej superprodukcji Marvela ?Deadpool?. Co następca Jasona Stathama sądzi o trójce seksownych pasażerek odkrywa nowy, wybuchowy wideoklip zapowiadający ?Transporter: Nowa moc?!

Zawrotna prędkość, pościgi, bijatyki, wystrzały, swąd palonej gumy, wgniatające w fotel popisy kaskaderskie i trzy seksowne pasażerki w podrasowanym samochodzie. Oto atrakcje, jakie przynosi ?Transporter: Nowa moc?. W filmie ? stworzonym przez producentów trylogii ?Uprowadzona? i światowego hitu ?Lucy? ze Scarlett Johansson ? najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje kolejne niebezpieczne zlecenie.Zostaje wplątany w intrygę, której celem jest zemsta skrzywdzonych kobiet. Szefem tej operacji jest Anna. Zagrała ją pochodząca z Paryża aktorka, Loan Chabanol (?Casanova po przejściach?).

?Anna jest tajemnicza i inteligentna; świetnie manipuluje ludźmi, a jeśli sytuacja tego wymaga, to potrafi też być bardzo urocza? ? mówi Chabanol. ? ?Urodziła się w Związku Radzieckim. W wieku dwunastu lat została zmuszona do pracy jako prostytutka. Teraz nadszedł czas zemsty. Anna ukarze ludzi, przez których straciła wszystko?.

Duńska modelka, piosenkarka i aktorka, Tatiana Pajkovic, wcieliła się w Marię, pociągającą wspólniczkę Anny. ?Maria wychowywała się w okropnym środowisku; doświadczenia z tamtych czasów sprawiły, że jest naprawdę twardą kobietą? ? opowiada Pajkovic. ? ?Jedyną osobą, do której żywi jakieś cieplejsze uczucia jest Anna. Najbardziej podoba mi się w Marii to, że faceci za nią szaleją ? uwodzi ich ubrana w czerwona seksowną sukienką. A potem wyciąga broń. To działa na wyobraźnię?.

Chińska aktorka Wenxia Yu, która w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Świata, kreuje postać dwudziestosześcioletniej prostytutki, Qiao. ?Qiao została zabrana z rodzinnego domu i wysłana w odległe miejsce, gdzie zrobiono z niej dziewczynę do towarzystwa? ? mówi Wenxia. ? ?Na szczęście poznała Annę, która pomogła jej uciec, a teraz chce wymierzyć sprawiedliwość ich alfonsowi?.

Wynajęty przez piękną Annę, Frank Martin szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kiedy jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia, mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz