Trzy filmy premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 7 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film science-fiction ?RoboCop? z Garym Oldmanem i Michaelem Keatonem, ?Jack Strong? Władysława Pasikowskiego o pułkowniku Kuklińskim oraz komedię ?Wykapany ojciec? z Vincem Vaughnem.

?RoboCop? to remake filmu Paula Verhoevena z 1987 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Gary Oldman i Michael Keaton. W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę na urzeczywistnienie planów stworzenia hybrydy maszyny i człowieka - policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek.

Władysław Pasikowski to reżyser, który kino sensacyjne ma wpisane w DNA. Spekuluje się, że jego najnowszy film ?Jack Strong? spodoba się widowni tak samo, jak jego kultowe już ?Psy?. Tym razem reżyser sięga po ukrywaną przez lata, historię szpiega, który uratował świat przed III wojną światową. Przedstawiona w filmie opowieść powstała w oparciu o autentyczne relacje i dowody. Scenariusz do filmu powstał w oparciu o rozmowy z ludźmi, którzy osobiście znali Jacka Stronga. Byli nimi: David Forden ? agent CIA, który prowadził sprawę Kuklińskiego, czy znany politolog, doradca prezydenta Jimmy?ego Cartera ? profesor Zbigniew Brzeziński. Film nakręcono w trzech językach ? polskim, angielskim i rosyjskim. W roli pułkownika Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego (?Róża?), w postać Davida Fordena wcielił się Patrick Wilson (?Prometeusz?), żonę pułkownika zagrała zaś Maja Ostaszewska (?Katyń?).

?Wykapany ojciec?, oparty na oryginalnym scenariuszu ?Starbuck?, to opowieść o Davidzie Wozniaku (Vince Vaughn), który prowadzi spokojne życie jako dostawca w rodzinnej firmie mięsnej. Bohater dwadzieścia lat temu zarabiał jako dawca nasienia. Nie rozważał konsekwencji, liczyła się forsa. Dziś niewiele się zmienił ? jest beztroskim, sympatycznym i niezbyt odpowiedzialnym facetem, zupełnie nieprzygotowanym na wiadomość, że jest ojcem 533 dorosłych już dzieci, z których 142 złożyło pozew o ujawnienie tożsamości ojca... W jednej chwili jego życie wywraca się do góry nogami, a jedno staje się pewne ? nigdy nie będzie mógł już narzekać na samotność, tym bardziej że jego dziewczyna, Emma (Cobie Smulders), jest w ciąży... W filmie oprócz Vince?a Vaughna i Cobie Smulders zobaczymy także Andrzeja Blumenfelda (?Różyczka?) w roli ojca głównego bohatera.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie ?RoboCop? Reżyseria: José Padilha Scenariusz: Joshua Zetumer, Michael Miner, Edward Neumeier Obsada: Joel Kinnaman - Alex Murphy / RoboCop Gary Oldman - Dr Dennett Norton Michael Keaton - Raymond Sellars Abbie Cornish - Clara Murphy Jackie Earle Haley - Rick Mattox Michael K. Williams - Oficer Jack Lewis Jennifer Ehle - Liz Kline Jay Baruchel - Tom Pope

O filmie ?Jack Strong? Reżyseria: Władysław Pasikowski Scenariusz: Władysław Pasikowski Obsada: Marcin Dorociński - Ryszard Kukliński Maja Ostaszewska - Hanna Kuklińska Patrick Wilson - Daniel Dimitri Bilov - Iwanow Dagmara Dominczyk - Sue Oleg Maslennikov - Kulikow Krzysztof Globisz - Siwicki Ireneusz Czop - Marian Rakowiecki

O filmie ?Wykapany ojciec? Reżyseria: Ken Scott Scenariusz: Ken Scott Obsada: Vince Vaughn - David Wozniak Chris Pratt - Brett Cobie Smulders - Emma Andrzej Blumenfeld - Mikolaj Simon Delaney - Victor Bobby Moynihan - Aleksy Dave Patten - Adam Adam Chanler-Berat - Viggo

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz