Trzeci sezon serialu HBO „Newsroom” od 8 grudnia w HBO!

Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu Newsroom, który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

Will McAvoy (Jeff Daniels) jest gwiazdą telewizji informacyjnej. Razem z producentką programu MacKenzie McHale (Emily Mortimer) starają się tworzyć wiarygodny i wartościowy program informacyjny News Night w stacji ACN. Pomaga im w tym zaangażowana w swoją pracę ekipa newsroomu. Twórcy serwisu próbują za wszelką cenę rzetelnie i możliwie najszybciej dostarczać wiarygodne informacje, mając świadomość, że nie każda wiadomość, która do nich dociera jest prawdą. W trzecim sezonie dziennikarze odkrywają wyciek tajnych dokumentów rządowych. Jednocześnie firmie, w której pracują, grozi wrogie przejęcie. Akcja nowych odcinków rozgrywa się tuż po zamachu bombowym podczas maratonu w Bostonie.

Twórcą serialu jest uhonorowany Oscarem Aaron Sorkin (The Social Network, Moneyball), który obnaża skomplikowaną i pełną intryg codzienność stacji informacyjnej. Pokazuje emocje i zaangażowanie pracowników newsroomu, a także rozterki dziennikarzy rozdartych między oglądalnością a wiarygodnością. W głównej roli występuje nominowany za swoją rolę do Złotego Globu Jeff Daniels (Purpurowa róża z Kairu, Walka żywiołów). Partnerują mu Emily Mortimer (Wyspa tajemnic, Hugo i jego wynalazek) oraz Sam Waterston (Pola śmierci, Człowiek z księżyca). W pozostałych rolach występują John Gallagher, Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn, a także gościnnie Jane Fonda. Newsroom był nominowany do Złotego Globu w prestiżowej kategorii ?najlepszy serial?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=mcycWTi3Yr0[/youtube]

Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu Newsroom będzie można oglądać od 8 grudnia w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz