Trzeci sezon „Banshee” od 7 lutego w Cinemax

Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu sensacyjnego Banshee będzie można oglądać od 7 lutego w Cinemax. Produkcja opowiada o byłym więźniu, który przyjął tożsamość szeryfa niewielkiego miasteczka. Jednym z producentów Banshee jest uhonorowany Oscarem Alan Ball. Serial jest dostępny w serwisie HBO GO.

Głównym bohaterem serialu Banshee jest Lucas Hood (Antony Starr), który został w wyniku oszustwa szeryfem w zamieszkanym przez amiszów miasteczku Banshee. W kolejnym sezonie kontynuuje swój przestępczy proceder. Carrie Hopewell (Ivana Milicevic), była kochanka i wspólniczka Hooda, której prawdziwa tożsamość wyszła na jaw, pozostaje w Banshee. W ciągu dnia pracuje jako kelnerka, a nocami spotyka się z Lucasem, Sugar Bates?em i Jobem, by planować kolejne kradzieże.

Lucas ma coraz większe problemy z utrzymaniem swojej prawdziwej tożsamości w tajemnicy przed zastępcami, a zwłaszcza Siobhan Kelly, z którą ma romans. Równocześnie policja z Banshee musi interweniować, ponieważ zaostrza się konflikt między wywodzącym się ze środowiska amiszów gangsterem Kai?em Proctorem a Chaytonem Littlestone?m, okrutnym i bezwzględnym wodzem szczepu Redbone plemienia Kinaho. Kiedy napięcie w miasteczku sięga zenitu, Lucas opracowuje nowy plan.

Trzeci sezon Banshee składa się z dziesięciu odcinków. W rolach głównych występują: Antony Starr (Wiosła w dłoń, Wish You Were Here), Ivana Milicevic (Jak w niebie, Casino Royale), dwukrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Ulrich Thomsen (Festen, Bracia) oraz Rus Blackwell (Monster, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona).

Pomysłodawcami serialu BansheeJonathan Tropper (Powiedzmy sobie wszystko) i David Schickler (Paryż-Manhattan). Producentami wykonawczymi wyróżnionej nagrodą Emmy produkcji są Jonathan Tropper, Peter Macdissi, Alan Ball i Greg Yaitanes.

Trzeci sezon Banshee będzie można oglądać od 7 lutego, w każdą sobotę o godz. 22.00 w Cinemax. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz