Tron z „Gry o tron” po raz pierwszy w Polsce już 28-30 marca w Złotych Tarasach

Wielki, żelazny, obiekt pożądania największych rodów walczących o władzę w "Grze o tron". HBO zaprasza widzów i fanów w najbliższy weekend ? 28-30 marca do Złotych Tarasów w Warszawie. Odwiedzający będą mogli zasiąść na tronie i poczuć się jak bohaterowie serialu. Akcja związana jest z premierą czwartego sezonu serialu w HBO.

Od piątku, 28 marca do niedzieli, 30 marca w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie fani serialu HBO będą mogli poczuć, jak smakuje władza. Każdy będzie mógł zasiąść na serialowym tronie i zrobić sobie zdjęcie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Żelazny Tron ? wykuty z tysiąca mieczy jest jednym z symboli kultowego już serialu HBO. Zasiadają na nim władcy rządzący krainą Westeros składającą się z siedmiu królestw. W walce o władzę rywalizujące ze sobą rody toczą bezpardonową walkę, snując intrygi i nie szczędząc ofiar. Nikt, kto zasiada na tronie, nie może być pewny jutra. Zrealizowana z rozmachem produkcja powstała na bazie bestsellerowej sagi fantasy pt. Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George'a R.R. Martina.

Replika tronu powstała w pracowni w Stanach Zjednoczonych specjalnie na zamówienie polskiego HBO w związku z promocją czwartego sezonu Gry o tron. Proces konstrukcji trwał prawie 2 miesiące. Tron ma ponad 2 metry wysokości i waży ponad 100 kg.

Premiera czwartego sezonu wielokrotnie nagradzanego serialu Gra o tron odbędzie się 7 kwietnia w HBO, dzień po premierze amerykańskiej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz