Transporter: Nowa moc w Škoda 4DX?

Już 4 września najszybszy kurier świata dostarczy do kin Cinema City ogromną paczkę emocji. W czwartej odsłonie przygód Franka Martina nie zabraknie absolutnie niczego, co zobaczyliśmy w poprzednich częściach, a dzięki technologii, zastosowanej w sali Škoda 4DX?, widz będzie mógł niemal osobiście zadbać o dostarczenie niezwykle cennej i niebezpiecznej przesyłki.

Transporter: Nowa moc zabierze kinomanów w szalony i niezwykle niebezpieczny świat Franka Martina, kuriera, który podejmuje się tylko niebezpiecznych zleceń. Najnowszy film producentów Uprowadzonej 3 Camilla Delamarre?a wciśnie oglądających w fotel już na samym początku! Dzięki technologii sal Škoda 4DX? widzowie poczują się jakby osobiście odpowiadali za dostarczenie bezcennej przesyłki. Ogromną zaletą filmu są niesamowite pościgi, prowadzone ulicami przepięknej i malowniczej Riwiery Francuskiej, a ruchome fotele, system nawiewu oraz dysze podniosą przeżycia do nieskończonej potęgi! Jazda samochodem jeszcze nigdy nie była tak realistyczna. W główną rolę wcielił się Ed Skerin (Gra o Tron), a na ekranie towarzyszą mu także Ray Stevenson (Niezgodna), Loan Chabanol (Miasta miłości) oraz Radivoje Bukvic (Szklana Pułapka 5). Cinema City zaprasza na najbardziej niebezpieczną jazdy w tym roku, już 4 września!

Nie zadzieraj z Frankiem Były agent specjalny, a obecnie najszybszy kurier świata Frank Martin dostaje kolejne zlecenie. Piękna Anna i jej niezwykle atrakcyjne koleżanki wydają się niegroźne, ale do czasu. Szybko okazuje się, że organizują porwanie ojca Franka, zmuszając go w ten sposób do bezpośredniej walki z rosyjskim gangiem, handlującym żywym towarem. Taka motywacja sprawi, że Franka nic nie zatrzyma, a chę zemsty doprowadzi go do niepohamowanej furii!

Premiera Transporter: Nowa moc od 4 września w salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia, Cinema City Bonarka i Cinema City Felicity. Film również od 4 września we wszystkich kinach Cinema City.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz